Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

  • III ŚNIADANIE PRZEDSIĘBIORCÓW

III Śniadanie Rzemiosła i Przedsiębiorczości Powiatu Wąbrzeskiego przed nami! Prezentujemy program i termin październikowej edycji

Starosta Wąbrzeski Krzysztof Maćkiewicz wraz z Burmistrzem Wąbrzeźna Tomaszem Zygnarowskim zapraszają na III Śniadanie Rzemiosła i Przedsiębiorczości Powiatu Wąbrzeskiego.

To już trzecie spotkanie przedsiębiorców i rzemieślników powiatu. Cieszące się zainteresowaniem spotkanie lokalnych przedsiębiorców jest okazją do rozmowy z przedstawicielami samorządów powiatu, a także wymiany doświadczeń i pozyskania wiedzy od ekspertów z różnych dziedzin. 

Na trzecią edycję śniadania zaprosiliśmy przedstawicieli Urzędu Skarbowego,  PKO Banku Polskiego, Banku Spółdzielczego, a także prawnika, który wyjaśni zgromadzonym formę zarządu sukcesyjnego.

Podczas październikowego spotkania przedsiębiorców poruszone zostaną także m.in. temat zmian dotyczących kas fiskalnych on-line, mechanizmu podzielonej płatności (Split Payment), ulgi na złe długi VAT oraz pracowniczych planów kapitałowych.

Spotkanie odbędzie się 4 października w restauracji OAZA w Wąbrzeźnie - startujemy o godz. 8.00.

Obowiązują zapisy na spotkanie, które prowadzone są po kliknięciu TUTAJ

Zapraszamy do zapoznania się z programem na plakacie poniżej. Do zobaczenia w piątek, 4 października!

  • Plakat III ŚNIADANIE PRZEDSIĘBIORCÓW

« wstecz