Wszystkie aktualności

  • Gospodarka obiegu zamkniętego

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Instytut ADN sp. z o.o. sp. k. zapraszają do udziału w projekcie "Akademia GOZ"

Krajowa Izba Gospodarcza w partnerstwie z Instytut ADN sp. z o.o. sp. k. zapraszają do udziału w projekcie 490 kobiet i 400 mężczyzn zatrudnionych w 445 mikro, małych, średnich i dużych firmach z obszaru całej Polski zainteresowanych wdrożeniem rozwiązań gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ) w przedsiębiorstwie. 

Projekt realizowany jest w okresie od 01.03.2024 do 28.02.2027 r. Rekrutacja będzie prowadzona w rundach. Dokumenty zgłoszeniowe będą przyjmowane przez 2 tygodnie raz na kwartał. 

W projekcie zaplanowano realizację BEZPŁATNYCH SZKOLEŃ ORAZ DORADZTWA bezpośrednio związanego ze szkoleniem. Zaproponowano trzy rodzaje ścieżek szkoleniowych różniących się od siebie poziomami zaawansowania. 

Ścieżka 1 obejmuje:

a) Szkolenie w formule zdalnej, trwające 8 godzin lekcyjnych. 
 Część ogólna: kontekst i podstawy GOZ w działalności przedsiębiorstwa.

b) Szkolenie zorganizowane w formule stacjonarnej, trwające 16 godzin lekcyjnych. 
 Część specjalistyczna: praktyczne aspekty GOZ w działalności przedsiębiorstwa 

Ścieżka 2 i 3 obejmuje:

Szkolenie zorganizowane w formule stacjonarnej, trwające 16 godzin lekcyjnych. 
Część specjalistyczna: praktyczne aspekty GOZ w działalności przedsiębiorstwa. 

W przypadku udziału w szkoleniach stacjonarnych, zorganizowanych w miejscowości innej niż miejsce zamieszkania zapewniono hotel, śniadanie obiad i kolację. Zwrócone zostaną także koszty dojazdu. 

DORADZTWO bezpośrednio związane ze szkoleniem jest przewidziane dla każdego uczestnika i uczestniczki. Przeprowadzone zdalnie lub stacjonarnie, będzie trwało maksymalnie 10 godzin zegarowych.

Więcej informacji można znaleźć na stronie projektu: 
https://akademiagoz.com.pl/

25 kwietnia 2024 roku odbędzie się spotkanie informacyjne projektu "Akademia GOZ". Chcąc dołączyć do spotkania należy wejść w poniższy plik do pobrania i Kliknąć w link, żeby dołączyć do spotkania. Identyfikator spotkania oraz kod dostępny również w poniższym dokumencie do pobrania. 

 

  • autor: Zespół projektu „Akademia GOZ”

Dokument do pobrania:

Plakat informujący o projekcie:

  • 0001