Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

  • Logo PFRON otaz logo zajeć klubowych WTZ

Program „Zajęcia klubowe w WTZ"

   Program „Zajęcia klubowe w WTZ” adresowany jest do podmiotów prowadzących Warsztaty Terapii Zajęciowej. Celem programu jest wsparcie osób niepełnosprawnych w utrzymaniu samodzielności i niezależności w życiu społecznym oraz zawodowym poprzez prowadzenie przez WTZ zajęć klubowych, jako zorganizowanej formy rehabilitacji. Jest on finansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Pomoc jednostkom prowadzącym Warsztaty udzielana jest przez samorządy powiatowe.
W związku z powyższym  Powiat Wąbrzeski przyjmuje  wnioski o przyznanie środków PFRON na dofinansowanie prowadzenia zajęć klubowych w ramach programu, w terminie  od 10 października 2020 r. do 10 listopada 2020 r. Wnioski proszę składać w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie. Pomoc dotyczy zajęć klubowych, które mają zostać uruchomione i prowadzone  od dnia 1 lutego 2021 r. do dnia 31 stycznia 2022 r.
   Informacje na temat programu oraz procedury programu znajdują się na stronie Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych www.pfron.org.pl w zakładce O Funduszu/Programy i zadania PFRON/Programy realizowane obecnie.

  • autor: Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie, data: 2020-10-12

« wstecz