Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

piknik

Odbył się VIII Integracyjny Piknik dla rodzin zastępczych z terenu Powiatu Wąbrzeskiego „Być z rodziną”

2019.09.17

   W sobotę, dnia 14.09.2019 r. w Świetlicy Wiejskiej w Łopatkach odbył się VIII Integracyjny Piknik dla rodzin zastępczych z terenu Powiatu Wąbrzeskiego „Być z rodziną”, mający na celu integrację rodzin zastępczych oraz promocję rodzicielstwa zastępczego, zorganizowany przez pracowników Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie przy wsparciu Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie oraz współudziale osób i firm z terenu Powiatu Wąbrzeskiego.

logo

SYSTEM OBSŁUGI WSPARCIA (SOW)

2019.09.17

   Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wąbrzeźnie informuje, iż  we wrześniu br. w  Powiecie Wąbrzeskim uruchomiony został nabór  wniosków  w Systemie Obsługi Wsparcia do programu „Aktywny samorząd” Moduł II  - pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym...

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

Budowa windy i remont dachu w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wąbrzeźnie

2019.09.12

Jesienią bieżącego roku zakończą się remonty przy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wąbrzeźnie.

Wakacje z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie

Wakacje z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie

2019.09.06

Wakacje dla dzieci i młodzieży, to czas dobrej zabawy, odpoczynku, odkrywania i zwiedzania nowych miejsc, a przede wszystkim świetna okazja do zachowania w pamięci wielu wspaniałych wspomnień.

Równać szanse

Zapraszamy do udziału w Regionalnym Konkursie Grantowym "Równać szanse!"

2019.08.27

Czym jest RKG?
To konkurs dla lokalnych organizacji pozarządowych, gminnych domów kultury i bibliotek oraz nieformalnych grup dorosłych (które chcą założyć organizację pozarządową), z małych miejscowości do 20 000 mieszkańców.