Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

ZSZ WĄBRZEŹNO

Zdawalność matur w Powiecie Wąbrzeskim na 3. miejscu w województwie

2019.07.19

Tegoroczni maturzyści największy stres mają już za sobą. Przystępując do matury egzaminowani byli w następujących formach: w części ustnej z języka polskiego oraz wybranego języka obcego nowożytnego, w części pisemnej z języka polskiego, matematyki oraz wybranego języka obcego nowożytnego.

KONKURS W WIERUSZOWIE

Zachęcamy do wzięcia udziału w ogólnopolskim konkursie "Czytelmistrz 2020"

2019.07.19

Konkurs „Czytelmistrz 2020” to konkurs czytelniczy kierowany do dorosłych mieszkańców całej Polski, którzy kochają książki.

Komisja Oświaty

Radni zapoznali się z wynikami rekrutacji do szkół ponadpodstawowych oraz z wynikami tegorocznych egzaminów dojrzałości

2019.07.18

W dniu 17 lipca odbyło się posiedzenie Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Opieki Społecznej Rady Powiatu w Wąbrzeźnie. Przewodniczący Komisji Mirosław Kamiński zaprosił na spotkanie kierownika Wydziału Oświaty, Zdrowia, Kultury i Sportu – Krzysztofa Buchmieta.

MIEJSKA I POWIATOWA BIBLIOTEKA PUBLICZNA

Twórcze wakacje w wąbrzeskiej bibliotece

2019.07.17

Co ciekawego oferuje turystom nasz region? Jakie zabytki, atrakcje, ciekawostki w województwie kujawsko-pomorskim można polecić przyjezdnym? Nad tymi zagadnieniami zastanawiali się uczestnicy Wakacji w Bibliotece w poniedziałek, 15 lipca.

PROJEKT

Jesteś na ostatnim roku studiów lub absolwentem szkoły wyższej? Posiadasz stopień niepełnosprawności? Weź udział w projekcie!

2019.07.15

Celem głównym Projektu jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób z niepełnosprawnością posiadających wykształcenie wyższe i/lub będących na ostatnim roku studiów, poprzez zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery oraz wprowadzenie ich na rynek pracy.