Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

RADOSNY PLUSK

XIII Radosny Plusk

2018.04.23

Po raz trzynasty przedstawiciele 9 Warsztatów Terapii Zajęciowej z terenu Województwa Kujawsko Pomorskiego przyjechali do Wąbrzeźna 18 kwietnia 2018 r. na zawody pływackie organizowane przez Wąbrzeskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski oraz Warsztat Terapii Zajęciowej w Wąbrzeźnie pod hasłem „Wśród nas nie ma przegranych”.

ZSO w Wąbrzeźnie

Uczniowie wąbrzeskiego liceum na wycieczce w Bydgoszczy

2018.04.20

W miniony czwartek 19 kwietnia klasa IIa Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wąbrzeźnie razem z Panią Katarzyną Zywert - nauczycielką języka polskiego i Panią Emilią Witkowską - szkolną bibliotekarką poznała struktury funkcjonowania telewizji bydgoskiej oraz zwiedziła muzea: Leona Wyczółkowskiego, Skarb bydgoski, Muzeum Archeologiczne i Sztuki Współczesnej.

ZS we Wroniu

Zapraszamy na Drzwi Otwarte w Zespole Szkół Zawodowych oraz Zespole Szkół we Wroniu

2018.04.19

Drodzy Gimnazjaliści, szanowni Rodzice!
Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte w Zespole Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie i w Zespole Szkół we Wroniu.

Turniej Wiedzy Pożarniczej

Eliminacje powiatowe 41. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej

2018.04.18

W dniu 12 kwietnia w Książkach odbyły się eliminacje powiatowe 41. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Pożarniczej. Gospodarzami tegorocznego powiatowego turnieju wiedzy pożarniczej byli druhowie z Książek, którzy zorganizowali spotkanie laureatów turniejów OTWP ze wszystkich gmin powiatu wąbrzeskiego.

Turniej Piłki Siatkowej

XIII Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Starosty Wąbrzeskiego

2018.04.17

W sobotę dnia 14 kwietnia już po raz 13 odbył się Turniej o Puchar Starosty Wąbrzeskiego w piłce siatkowej. Zawody odbyły się w Zespole Szkół Zawodowych w Wąbrzeźnie i wzięło w nich udział 9 drużyn: Chełmża, Golub-Dobrzyń, Granna Wąbrzeźno, Łubianka, Master Pomorze, Pigża, Powiat Wąbrzeski, WSzW Bydgoszcz i Uczniowski Klub Sportowy Powiatu Wąbrzeskiego.