Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

  • LIPIK

Rusza X edycja konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w X edycji konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw, którego celem jest wyłonienie oraz promowanie innowacyjnych rozwiązań naukowców i przedsiębiorców sektora MŚP w województwie kujawsko-pomorskim.
Ocenie podlegają innowacje nie starsze niż 2 pełne lata kalendarzowe poprzedzające dzień zgłoszenia do konkursu w jednej z kategorii:

 


-   mikroprzedsiębiorstwo;
-   małe przedsiębiorstwo;
-   średnie przedsiębiorstwo.
-   przedsiębiorstwo akademickie;
-   jednostka naukowa/zespół badawczy;

Zgłoszenia przyjmujemy wyłącznie za pośrednictwem formularza elektronicznego do dnia 12 października 2018 r.
Uczestnictwo w konkursie jest bezpłatne.

Laureaci konkursu otrzymają tytuł „Lidera Innowacji Pomorza i Kujaw” oraz inne nagrody ufundowane przez organizatorów konkursu.
Spośród uczestników konkursu projektom szczególnie wyróżniającym się w skali regionu, może zostać przyznany również certyfikat “Innowacyjnej Marki Regionu InnoMaRe. Made In Kujawsko-Pomorskie”.
Najbardziej innowacyjne podmioty, docenione w drodze konkursu, wzorem lat ubiegłych, znajdą się również w publikacji: INNOWACJE W KUJAWSKO-POMORSKIEM.

Ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się w dniu 9 listopada 2018 roku, podczas Uroczystej Gali w ramach Regionalnego Forum Innowacji w Toruńskim Parku Technologicznym.

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń, a w przypadku ewentualnych pytań, prosimy o kontakt: tel. 56 / 699 54 81; e-mail: liderzy@tarr.org.pl

 

 

  • autor: Damian Wielewski Sekretarz kapituły konkursu Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw

« wstecz