Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Treść Strony

  • Projekt

W Powiecie Wąbrzeskim szkolą się przyszli przedsiębiorcy!

Uczestnicy projektu "Zdobądź dotację na założenie firmy i zaplanuj własną ścieżkę kariery w Powiecie Wąbrzeskim" rozpoczęli 4 dni szkoleń "ABC przedsiębiorczości".

W ramach kolejnego etapu realizacji projektu uczestnicy zdobędą wiedzę niezbędną do prowadzenia własnej działalności. Szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę specjalistów, którzy odpowiadają na wszystkie pytania przyszłych przedsiębiorców.

Szkolenia są realizowane w ramach 4 modułów o tematyce:

- analiza marketingowa własnego pomysłu na biznes,

- praktyczne zastosowanie przepisów prawa BHP i ustawy o swobodzie działalności gospodarczej we własnej działalności gospodarczej,

- wypełnienie dokumentów rejestrowych firmy oraz dokumentów podatkowo-księgowych,

- opracowanie biznes planu krok po kroku.

Projekt jest współfinansowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa 8 Aktywni na rynku pracy, Działanie 8.3 Wsparcie przedsiębiorczości i samozatrudnienia.

AG4ExANAc38SCTge8HohFikAgEAgEQpfjuQkpFgwsGHDQIs+zvxd1ATAyNDAssBzQBuBAr3+SvA4EAoFAIBAIz5rnJqSMAAYAIw9GHmgOWACeB54HBoBmjcAywLDAMwCMDgyt0OlMowQCgUAgEAjPmufnI0UgEAgEAoHwgkOEFIFAIBAIBMITQoQUgUAgEAgEwhNChBSBQCAQCATCE0KEFIFAIBAIBMITQoQUgUAgEAgEwhNChBSBQCAQCATCE0KEFIFAIBAIBMITQoQUgUAgEAgEwhNChBSBQCAQCATCE0KEFIFAIBAIBMITQoQUgUAgEAgEwhPyvzekG3TeX9UAAAAAAElFTkSuQmCCAA==

 

  • Szkolenia ABC PrzedsiębiorczościDSC_0490.jpg
  • Szkolenia ABC PrzedsiębiorczościDSC_0492.jpg
  • Szkolenia ABC PrzedsiębiorczościDSC_0499.jpg

« wstecz