Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Kalendarz, imieniny

Dziś jest: 16.08.2017
Imieniny: Joachima, Rocha, Stefana

Wyszukiwarka

Grafika strony

Działanie 9.1 Projekt: „Program indywidualizacji procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III  szkół podstawowych w województwie kujawsko-pomorskim”

Menu:

Banery

  • ZPP

  • Zdrowie dla Powiatu Wąbrzeskiego

  • PIK

  • decydujemy

  • SWPPW

  • YouTube logo

Nawigacja

Jesteś tutaj:

Translator Google

Odnośnik do BIP

Treść strony

„Program indywidualizacji procesu nauczania i wychowania uczniów klas I- III  szkół podstawowych w województwie kujawsko-pomorskim”.

Zakończyła się realizacja projektu „ Program indywidualizacji procesu nauczania i wychowania uczniów klas I- III  szkół podstawowych w województwie kujawsko-pomorskim” w ramach Priorytetu IX Działanie 9.1 Podziałania 9.1.2 Programu Operacyjnego Kapitał ludzki.

Projekt realizowany był w partnerstwie Powiatu Wąbrzeskiego i Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

W ramach projektu 8 uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dębowej Łące w latach 2010-2013 r. skorzystało z zajęć logopedycznych dla dzieci z zaburzeniami rozwoju mowy, zajęć z gimnastyki korekcyjnej oraz specjalistycznych zajęć terapeutycznych. Zajęcia prowadziło 3 nauczycieli z ośrodka w Dębowej Łące . Na ten cel Powiat Wąbrzeski uzyskał dofinansowanie w kwocie 29 960 zł z Europejskiego Funduszu Społecznego.

drukuj ()

  • autor: Anna Wetzel - Specjalista ds. Funduszy Zewnętrznych i Promocji, data: 2013-10-09

Stopka

Ostatnia aktualizacja: 2014.04.01
Licznik odwiedzin: 435

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.