Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Kalendarz, imieniny

Dziś jest: 16.08.2017
Imieniny: Joachima, Rocha, Stefana

Wyszukiwarka

Grafika strony

grudzień

Menu:

Banery

  • ZPP

  • Zdrowie dla Powiatu Wąbrzeskiego

  • PIK

  • decydujemy

  • SWPPW

  • YouTube logo

Nawigacja

Translator Google

Odnośnik do BIP

Treść strony

               SYLWESTER
                   Wigilia w naszym Domu.
W tym dniu odwiedził nas Starosta Wąbrzeski Krzysztof Maćkiewicz i ks. proboszcz Jan Kalinowski. Goście razem z nami obejrzeli przygotowane przez mieszkańców jasełka i zasiedli do Wigilijnego stołu. Po kolacji odbyła się Msza Św., i każdy z mieszkańców otrzymał świąteczny upominek.

Dnia 16 grudnia odwiedziliśmy  Nowe Miasto Lubawskie,  gdzie odbył się  I Halowy Turniej Piłki Nożnej. Z naszego Domu uczestniczyło 7 panów ( Lucjan R., Piotr P., Darek W., Henryk R., Jurek T., Piotr N., Andrzej Z. ). Drużyna dostała dyplom i puchar za udział, natomiast nasz bramkarz p. Jurek otrzymał nagrodę dla "Najlepszego Zawodnika".

Odwiedziny Mikołaja, połączone z zabawą. 
Dnia 4 grudnia braliśmy udział w III Przeglądzie Twórczości Osób Niepełnosprawnych organizowanym przez Toruńskie Centrum Caritas, które odbyło się w Auli UMK w Toruniu. Spotkanie było podzielone na dwie części. Pierwsza część to wystawa prac, a w drugiej części wręczane były podziękowania wolontariuszom Caritas i wyświetlony został film.

Dnia 3 grudnia uczestniczyliśmy w zoorganizowanej przez Urząd Marszałkowski w Toruniu wystawie twórczości artystycznej, związanej z tematyką Świąt Bożego Narodzenia. Następnie w Teatrze Lalki i Aktora "Baj Pomorski" odbyła się uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych, połączona z galą finałową II Edycji Konkursu Województwo Kujawsko - Pomorskie bez barier. Po wręczeniu nagród obejrzeliśmy spektakl "Opowieść wigilijna".

Stopka

Ostatnia aktualizacja: 2009.01.06
Licznik odwiedzin: 2162

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.