Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Kalendarz, imieniny

Dziś jest: 18.08.2017
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

Wyszukiwarka

Grafika strony

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wąbrzeźnie

Nawigacja

Jesteś tutaj:
    Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wąbrzeźnie >

Translator Google

Odnośnik do BIP

Treść strony

  Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wąbrzeźnie

      Z dniem 20 czerwca 2012 roku Rada Powiatu w Wąbrzeźnie uchwaliła Statut Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wąbrzeźnie, realizując w ten sposób zapisy ustawy z dnia 15 kwietnia 2011 roku o działalności leczniczej. Jednocześnie, wykonując dyspozycję wynikającą z tejże ustawy, dokonano zmiany nazwy jednostki, zastępując dotychczasową - Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy w Wąbrzeźnie nową nazwą: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Wąbrzeźnie.
   Celem SP ZOZ w Wąbrzeźnie jest udzielanie ambulatoryjnych specjalistycznych świadczeń zdrowotnych oraz profilaktyka i promocja zdrowia. W ramach SP ZOZ funkcjonuje - tak jak dotychczas -  poradnia ambulatoryjna lekarza specjalisty - poradnia neurologiczna.
     Samodzielnym Publicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej w Wąbrzeźnie, zgodnie ze statutem, kieruje dyrektor, który także reprezentuje jednostkę na zewnątrz. Pełnienie obowiązków  dyrektora SPZOZ w Wąbrzeźnie Zarząd Powiatu powierzył Panu Krzysztofowi Sumerackiemu.

drukuj ()

  • data: 11.07.2012

Stopka

Ostatnia aktualizacja: 2012.07.11
Licznik odwiedzin: 14047

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.