Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Kalendarz, imieniny

Dziś jest: 22.07.2017
Imieniny: Marii, Magdaleny, Albina

Wyszukiwarka

Grafika strony

System zmianowy

Nawigacja

Jesteś tutaj:

Translator Google

Odnośnik do BIP

Treść strony

  Obsada Powiatowego Stanowiska Kierowania

 L.p.

  Stopień

 Etat

  Imię  i  nazwisko

1

2

3

4

  1.

Aspirant sztabowy

dyżurny operacyjny

Paweł Makowski

  2.

Młodszy kapitan

dyżurny operacyjny

Marian Szymański

  3.

Młodszy ogniomistrz

dyżurny stanowiska kierowania 

Rafał Lenard

  4.

Ogniomistrz

dyżurny stanowiska kierowania 

Marlena Gromadzka

  5.

Sekcyjny

ratownik

Robert Jeżowski

 

.

SYSTEM  ZMIANOWY

 Zmiana  I

  L.p.  Stopień  Etat  Imię  i  nazwisko1234  1.Mł. kapitan dowódca zmianySławomr Szmytkowski  2.Starszy aspirantzastępca d-cy zmianyTomasz Kmiecik  3. Starszy aspirantdowódca zastępuAdam Szczepanik  4.młodszy aspirantstarszy ratwonikTomasz Semeniuk 5.ogniomistrzstarszy operator sprzętu specjalnegoKrzysztof Chojnicki  6.Sekcyjnystarszy ratownik- kierowcaGrzegorz Socha  7. młodszy ogniomistrzstarszy ratownik - kierowcaKrzysztof Supernak  8.SekcyjnyratownikJakub Wzorek  9.Sekcyjnyratownik - kierowca Jakub Wiśniewski 10. strazakstażystaMarcin Rutkowski

Zmiana  II

  L.p.  Stopień  Etat  Imię  i  nazwisko1234  1.młodszy kapitan dowódca zmianyWojciech Cywiński  2.starszy aspirantzastępca d-cy zmianyMariusz Barszczyk  3. młodszy aspirantdowódca zastępuMarek Trestka  4.ogniomistrzdowódca zastępuKrzysztof Kudłacz  5. młodszy ogniomistrzstarszy operator sprzetu specjalnegoRafał Birnbach  6.młodszy ogniomistrzstraszy ratownik - kierowcaMarcin Saniewski  7. starszy sekcyjnyoperator sprzętu specjalnegoPaweł Jankowski  8.starszy sekcyjnyratownik kierowcaGrzegorz Mucha  9.sekcyjnyratownik kierowcaRobert Stasiak 10. sekcyjnyratownikJacek Kuligowski11.strażakstażystaDawid Krajnik

                   Zmiana  III                            

  L.p.  Stopień  Etat  Imię  i  nazwisko1234  1.kapitandowódca zmianyMichał Puchała  2.starszy aspirantzastępca d-cy zmianyNorbert Lubiński  3. aspirantdowódca zastępuSylwester Smogorzewski  4.ogniomistrzdowódca zastępuTomasz Kopeć  5. starszy sekcyjnyoperator sprzętu specjalnegoMichał Stożyński  6.starszy sekcyjnyoperator sprzętu specjalnegoMariusz Czerwonka  7. młodszy ogniomistrzoperator sprzętu specjalnegoMarcin Lewandowski  8.starszy strażak ratownik kierowcaRadosław Kuźmiński  9.starszy strażakmłodszy ratownikPiotr Witkowski 10. starszy strażakmłodszy ratownikRyszard Sobecki

Stopka

Ostatnia aktualizacja: 2010.06.14
Licznik odwiedzin: 5550

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.