Starostwo Powiatowe w Wąbrzeźnie

Kalendarz, imieniny

Dziś jest: 18.08.2017
Imieniny: Heleny, Bronisława, Ilony

Wyszukiwarka

Grafika strony

Podsumowanie działalności obronnej

Nawigacja

Jesteś tutaj:
    Archiwum > Podsumowanie działalności obronnej >

Translator Google

Odnośnik do BIP

Treść strony

PODUMOWANIE DZIAŁALNOŚCI OBRONNEJ

W dniu 25 lutego br. w Starostwie Powiatowym w Wąbrzeźnie odbyła się roczna narada podsumowująca wykonanie zadań obronnych i ochrony ludności na terenie powiatu wąbrzeskiego. W naradzie uczestniczyli z ramienia Wojewody Kujawsko-Pomorskiego Zastępca Dyrektora Wydziału Zarządzania Kryzysowego - Lech Klimowicz, Starosta Wąbrzeski – Krzysztof Maćkiewicz, Burmistrz Miasta , Wójtowie Gmin, kierownicy powiatowych jednostek i wydziałów Starostwa Powiatowego.
Z przedstawionych sprawozdań i informacji wynika, iż zadania obronne i obrony cywilnej, pomimo występujących trudności, realizowane są na dobrym poziomie.
Miłym akcentem narady było wręczenie pracownikom jednostek samorządowych, zajmujących się problematyką obronną, brązowych medali „ Za Zasługi Dla Obronności Kraju”.
Zastępca Dyrektora Wydziału Zarządzania Kryzysowego - Lech Klimowicz medale wręczył:
- Grażynie Walc ze Starostwa Powiatowego w Wąbrzeźnie,
- Hannie Hajnos z Urzędu Miejskiego w Wąbrzeźnie.
W końcowej części narady Starosta Wąbrzeski – Krzysztof Maćkiewicz przedstawił zadania do realizacji w roku bieżącym, zwracając szczególną uwagę na zadania z zakresu zarządzania i reagowania kryzysowego

Stopka

Ostatnia aktualizacja: 2005.09.20
Licznik odwiedzin: 860

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.